Pracuj ze Mną

Pokażę Ci, gdzie leżą przyczyny wad Twoich wyprasek i co możesz zrobić, aby je wyeliminować.

Nazywam się Przemek Narowski. Tworzę tego bloga i już od prawie 10 lat zajmuję się analizą problemów technologicznych przy pomocy narzędzi wspomagania komputerowego. Przeprowadziłem już tysiące symulacji i obliczeń, które znajdywały przyczyny przyszłych, bądź obecnych wad wyrobów wtryskiwanych.

Podczas naszej współpracy:

  • Przeanalizuję Twój proces, konstrukcję wypraski i formy
  • Zdiagnozuję możliwe przyczyny Twojego problemu
  • Przedstawię Ci rekomendacje optymalizacji, scenariusze rozwiązań i sposoby na eliminacje przyczyn wady wypraski

Na podstawie dostarczonych przez Ciebie danych i odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, otrzymasz dokument z diagnozą przyczyn problemów z sugestiami ich rozwiązania, lub kierunków dalszej, pogłębionej analizy. Minimalny koszt usługi to 350 zł brutto (płatne z góry). W jej skład wchodzi analiza Twoich danych/wyników i przygotowanie raportu. W przypadku potrzeby i Twojej zgody na wykonanie dodatkowych badań, cena może ulec zmianie.

Po prostu wypełnij formularz poniżej. Odpowiem w przeciągu 24 godzin.

Pomagam wielu firmom i współpracuję z kilkoma instytucjami. Napisz jak najszybciej, abym zarezerwował niezbędny czas na analizę Twojego przypadku.

Nic nie ryzykujesz. Jeśli uznasz, że moje rekomendacje nie są dla Ciebie wartościowe to zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy.